Księża pracujący w naszej parafii:

Ksiądz proboszcz Marek Warchoł
Urodził się dnia 01.08.1966 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 19.05.1991 roku.
Od 2003 roku jest proboszczem naszej parafii.
Więcej informacji...
e-mail: m.warchol@diecezja.lublin.pl

Ksiądz wikariusz Cezary Ścisłowski
Urodził się dnia 25.02.1983 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 1.06.2013 roku.
Od 2016 roku jest wikariuszem w naszej parafii.
Więcej informacji...
e-mail: czarek.scislowski@gmail.com

Ksiądz rezydent Józef Maciąg (rektor Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela)
Urodził sie dnia 30.01.1965 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 23.03.1989 roku.
Od 2010 roku jest rezydentem w naszej parafii.
Pełni funkcję rektora Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela (na cmentarzu).
Więcej informacji...
e-mail: j.maciag@diecezja.lublin.pl